Blog

Kobieta od drzewka.

- Za tamtą czerwoną kotarą znajduje się coś niezwykłego – powiedziała. Straciliśmy sobą zainteresowanie zaraz po tym, jak nasze ciała rozdzieliło trochę powietrza, a bielizna znów znalazła się na pośladkach. Nie mogliśmy dać sobie wiele więcej niż pół godziny gimnastyki. Ale mogło być przecież gorzej. Mógł mi nie stanąć od nadmiaru alkoholu albo mógł trafić … Czytaj dalej Kobieta od drzewka.

Reklamy

KONKURS. WYGRAJ KSIĄŻKĘ.

Jak pewnie część z Was wie wydałem tomik poezji. Można go kupić tutaj: http://allegro.pl/kontrowersyjny-poetycki-debiut-roku-m-skrzynski-i7161923421.html ale można go też wygrać w konkursie organizowanym przez Zaczytaną Studentkę, bezpośredni link do konkursu i recenzji tutaj: https://kopytkosylwia.wordpress.com/2018/03/06/77-piesc-skowyt-oraz-glodujace-psy/ Nie przegap okazji i zgarnij książkę za friko.

Nie mów, że poezja jest martwa, tylko dla tego, że sam jesteś trupem.

Nie łatwo pisać krytykę, gdy to, co postanowiłeś skrytykować jest też częścią twojego życia. Mam w sobie dość pokory, aby zdawać sobie sprawę, że krytykując stan współczesnej poezji pośrednio krytykuję również siebie. W końcu piszę wiersze, wydałem tomik, siedzę w tym grajdołku. Mógłbym udawać, że podpieram ściany w sali pełnej szarpiących się poetów i wmawiać … Czytaj dalej Nie mów, że poezja jest martwa, tylko dla tego, że sam jesteś trupem.

Słodkie piękności

Dawno temu znałem faceta, któremu mówili Apacz. Miał czerwoną skórę, spiczasty nos i czarne proste długie włosy. Ciągał za sobą drewniany wózek na dwóch kołach. Zbierał metal i butelki. Mieszkał na strychu w domu swojej starej matki. Trzymał u siebie dwie dmuchane lale. Jedną ze skośnymi oczami drugą czarną. Widać lubił egzotykę. Gdy go poznałem … Czytaj dalej Słodkie piękności

„Pięść, Skowyt oraz Głodujące Psy – mój debiutancki tomik!

Wracam z przytupem. Udało mi się domknąć sprawy związane z wydawnictwem. Oto moje dziecko: „Pięść, Skowyt oraz Głodujące Psy” to zbiór nagradzanych i publikowanych w pismach literackich wierszy oraz innych starannie wybranych z ponad dwustu, które autor napisał przez ostatnie dwa lata. Jest to poezja egzystencjalna, która o rzeczach skomplikowanych mówi w sposób prosty, a … Czytaj dalej „Pięść, Skowyt oraz Głodujące Psy – mój debiutancki tomik!